KONST / Litografier / Mapp 13557156
nr 1355 7156
Mapp
BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). "Computer Graphics", + häfte. Signerad, numrerad 65/190, daterad 1982,21x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:40:53
19/10 14:47:08
19 okt